تبلیغات
دنیای فوتبال

اسلایدر


محمد رویانیان با حضور در رختکن تیم پرسپولیس با بازیکنان این تیم صحبت کرد.

دربی امید‌های استقلال و پرسپولیس در ورزشگاه امام رضا(ع) در حال برگزاری است. در حاشیه این بازی درگیری لفظی عجیبی بین لیدر‌های پرسپولیس و استقلال به خاطر توهین‌های لیدر‌های استقلال به امیر عابد‌زاده و احمد عابد‌زاده پیش آمد که پس از دقایقی گفت‌‌وگوی لفظی که کمی مانده بود که فیزیکی هم شود خاتمه یافت. بلافاصله بعد از این اتفاق نیروی انتظامی مستقر در ورزشگاه از این 3 مشوق استقلال خواست به شعارها پایان داده و آنها را در گوشه استادیوم مستقر کرد.

 

* محمد رویانیان که قبل از شروع بازی به رختکن پرسپولیس رفته بود پس از گفت و گو با حمید مطهری و بازیکنان پرسپولیس ورزشگاه را ترک کرد.

 

وی پس از حضور در رختکن گفت: من اگر نتوانم آکادمی واقعی پرسپولیس را راه‌اندازی کنم و تیم‌های اصولی و استاندارد داشته باشیم فصل آینده اصلا تیم‌ها را در مسابقات شرکت نمی‌دهیم.

 

وی افزود: همچنین با توجه به تعامل بین دایی و مطهری قصد داریم دو بازیکن امید را سال آینده در صورت کیفیت لازم به بزرگسالان تزریق کنیم.

 

*حدود 150 نفر از طرفداران پرسپولیس در ورزشگاه حاضر هستند.

 

*بهروز منتقمی قائم مقام باشگاه پرسپولیس با حضور در ورزشگاه نظاره گر بازی شد. همچنین ابوالقاسم پور، عربشاهی و مرتضی فنونی زاده از نزدیک نظاره گر بازی هستند.

 

بازی دو تیم بدون گل در جریان است اما پرسپولیس یک توپ را به تیرک دروزاه استقلال زده است.