تبلیغات
دنیای فوتبال

اسلایدر


از راهروهای باشگاه پرسپولیس شایعاتی به گوش می رسد مبنی بر استعفای مدیرعامل این تیم بعد از بازی با ستارگان میلان.

 رویانیان كه از بی توجهی مسئولان وزارت ورزش به استعفای چند هفته قبلش و شایعات بركناری اش كه این روزها در وزارت‌خانه دهان به دهان می‌چرخد حسابی دلخور است، می خواهد تكلیفش را زودتر مشخص كند. بر همین اساس به خبرنگار بانك ورزش خبر رسیده رویانیان بازی با میلان را بهترین فرصت برای خداحافظی خود از فوتبال می داند.

او می تواند بعد از این بازی ادعا كند پرسپولیس را در بدترین شرایط تحویل گرفت و هم اكنون این تیم را صدرنشین تحویل می دهد. تیم رویانیان در جام حذفی نتایج خوبی كسب كرده، آث میلان را به عنوان یكی از بزرگترین تیم های دنیا به ایران آورده و آكادمی باشگاه را دگرگون كرده است. اما بازیكنان این تیم به خاطر بی‌پولی به رویانیان حمله می كنند و وزارت ورزش هم هیچ حركت مثبتی برای بهبود وضعیت این تیم انجام نمی دهد.

رویانیان با این استعفا لااقل تكلیف خودش را مشخص خواهد كرد. یا هواداران فشار می آورند و وزارت ورزش او را در این تیم ابقا خواهد كرد كه در آن صورت باید خرج تیم را هم بدهند، یا رویانیان در اوج از این تیم رفته و خاطره نسبتا خوبی از خود بر جای گذاشته است. در هر صورت این حركت برای رویانیان سودش بیشتر از ضررش است.