تبلیغات
دنیای فوتبال

اسلایدر


بازیکن تیم الطلبه عراق گفت: «در تبریز هیچ شکایتی از من وجود ندارد و همه دوست دارند به تراکتورسازی برگردم.»

 باشگاه تراکتورسازی برای تقویت تیم خود در نیم فصل دوم هنوز نتوانسته بازیکنان مدنظرش را جذب کند. یکی از این بازیکنان کرار جاسم بازیکن پیشین این تیم است که اکنون در لیگ عراق بازی می‌کند.

 

حمید زینی‌زاده مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی بارها اعلام کرده کرار جاسم را می‌خواهند اما او در تبریز مشکل و شاکی خصوصی دارد که باید رضایت شاکی‌اش را بگیرد. این در حالی است این بازیکن عراقی این موضوع را تکذیب می‌کند.

 

کرار جاسم در خصوص شرایط حضورش در تراکتورسازی و شرایط صحبت کرده است.

 

* بحث حضورت در تراکتورسازی به کجا رسید؟ تراکتوری‌ها هنوز منتظر حضور تو در ایران هستند.

- مدیربرنامه‌هایم پیگیر این مسئله است. من اکنون بازیکن تیم الطلبه عراق هستم و از این تیم پول گرفتم تا برای آنها بازی کنم. تراکتوری‌ها اگر من را می‌خواهند باید با باشگاه الطلبه صحبت کنند و رضایت‌نامه‌ام را بگیرند.

 

* شرایط و علاقه خودت چیست؟ دوست داری به تراکتورسازی بیایی؟

- منتظرم ببینم شرایط تراکتورسازی چگونه می‌شود. دوست دارم به تراکتورسازی برگردم اما باید شرایط حضورم در این تیم فراهم شود.

 

* مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی اعلام کرده در تبریز مشکل و شاکی خصوصی داری. این مشکل چیست؟

- من هیچ مشکلی ندارم و این مشکلی که می‌گویند حل شده است. اکنون در تبریز هیچ شکایتی درباره من وجود ندارد و همه دوست دارند کرار به تراکتورسازی برگردد.

 

* پس بحثی که درباره شکایت از تو به راه افتاده و می‌گویند برای رفتن به تبریز مشکل داری، درست نیست؟

- در تبریز همه کرار را دوست دارند و این بحث‌ها صحت ندارد. آنهایی که من را دوست ندارند می‌گویند کرار مشکل دارد. می‌دانم همه دوست دارند به تبریز و تراکتورسازی برگردم اما برخی‌ها برای من حاشیه درست می‌کنند و می‌نویسند مشکل دارم.کرار چه مشکلی دارد؟ آنهایی که نمی‌خواهند من به تراکتورسازی برگردم این حرف‌ها را می‌زنند.

 

* 2 روز تا شروع نیم فصل مانده است. احتمال دارد در این 2 روز به ایران بیایی؟

- ان‌شاءالله اگر مشکل قراردادم با الطلبه حل شود مشکلی برای حضور در ایران ندارم. دوست دارم دوباره به تراکتورسازی برگردم و در این تیم بازی کنم.

 

* برای پیوستن به تراکتورسازی مبلغی هم پیشنهاد کرده‌ای؟

- در این باره چیزی نمی‌دانم و باشگاه تراکتورسازی باید با باشگاه الطلبه صحبت کند. چون من پولم را از الطلبه گرفته‌ام و اگر بین 2 باشگاه توافق شود مشکلی ندارم و مبلغی هم برای حضور در تراکتورسازی پیشنهاد ندادم.