تبلیغات
دنیای فوتبال

اسلایدر


سرمربی تیم فوتبال صبای قم گفت: «متاسفانه بعضی مصلحت‌اندیشی‌ها به ضرر فوتبال ما شده است و نام این افراد را بر زبان نمی‌آورند.»

محمد مایلی کهن در نشست خبری پس از دیدار تیمش مقابل ذوب آهن در پاسخ به سوال خبرنگاری که از او پرسید ظاهرا داوری‌ها به سود تیم‌های پرقدرت است، گفت: «اگر فیلم بازی دو هفته قبل ما در مقابل پرسپولیس را ببینید متوجه می‌شوید که برای اعلام یک اوت ساده تیم حریف چه اعتراض‌هایی کرد و قصد داشتند جو استادیوم را به نفع خود تغییر دهند، به همین دلیل من به سمت داور چهارم رفتم و گفتم که این آقایان قصد ایجاد حاشیه دارند و بعد هم داور به من گفت که روی نیمکت برگردم و من هم احترام گذاشتم و برگشتم. شاید تنها در این سیزده هفته من امروز از روی نیمکت بلند شده باشم و یازده هفته از روی نیمکت بلند نمی‌شدم. اعتراض‌ها باید طبیعی باشد.»


وی در پاسخ به این سوال که آیا شما معتقدید که فساد در مربیان هم وجود دارد، گفت: «فساد ممکن است در هر قشری وجود داشته باشد و کاملا مشخص است که یکسری مربیان دنبال کارهای ناپاک می‌روند که البته شناخته شده‌اند. چرا تا به حال کسی سراغ بدنساز من نیامده است؟ چرا کسی سراغ سرپرست من نیامده است؟ بعد از بازی سپاهان و پرسپولیس آقایان در کنفرانس گفته بودند که شب قبل می‌دانستیم که داور به آن سمت غش می‌کند، خب این یک سخن کاملا بی‌ربط است. در همه قشرها می‌تواند ناپاکی وجود داشته باشد اما من اعتقاد دارم اگر عزمی راسخ برای برخورد با عامل ناپاکی بدون توجه به مقام و شخصیت او وجود داشته باشد بسیاری از مشکلات ما قابل حل است. متاسفانه بعضی مصلحت‌اندیشی‌ها به ضرر فوتبال ما شده است و نام این افراد را بر زبان نمی‌آورند.»


سرمربی تیم فوتبال صبای قم افزود: «هر کس در هر لباس و مقامی باشد باید با او برخورد شود. ذهن‌ها متاسفانه در این چند هفته کاملا طرف داوری است اما شرط‌بندی‌ها در مربیان ما رخنه کرده است و طبیعی است که در بازیکن ما نیز تاثیر بگذارد.»


وی در پایان در پاسخ به این سوال که بعضی سایت‌ها اعلام کردند که مایلی‌کهن و فریاد شیران در چند هفته گذشته به دنبال جمع‌آوری مدرک بوده‌اند و آیا این موضوع صحت دارد؟ گفت: «ما هیچ موقع به دنبال مدرک‌سازی و پاپوش درست کردن برای کسی نبودیم. اگر حرفی داریم مرد و مردانه رو در رو می‌زنیم و اهل دادگاه‌کاری نیستیم. وقتی من دیدم آقایان سه بار از من شکایت کردند من هم یک بار از آنها شکایت کردم. من فوتبال را دوست دارم و اعتقاد دارم که فوتبال جنگ نیست. فوتبال یک بازی جوانمردانه است و من 45 سال است که در فوتبالم و هیچ وقت برای رسیدن به منافع خود آسمان را ریسمان نمی‌کنم و چنگ به این طرف و آن طرف نمی‌اندازم.»