تبلیغات
دنیای فوتبال

اسلایدر

فرکی: تبریز شهر خاطرات خوب است / هرگز در زندگی حاشیه ساز نبوده ام

 سرمربی فولاد خوزستان در سومین سال موفقی آمیز خود در لیگ برتر نوید یک بازی دیدنی را در مسابقه فردای تراکتور - فولاد داد 

"حسین فرکی" سرمربی تیم فولاد خوزستان در نشست خبری قبل از بازی با تراکتورسای در تبریز در جمع خبرنگاران گفت:خوشحالم که دوبراه در این شهر فوتبال دوست و در بین هواداران پرشور آذری زبان تراکتورسازی حضور دارم.

وی در خصوص حساسیت بازی فردا گفت: سعی میکنیم حساسیت بازی اولویت اولمان نباشد بلکه بدنبال دوستی و رفاقت ها باشیم.با ارائه یک بازی خوب و تماشاگر پسند به دنبال سه امتیاز بازی هستیم ولی گاهی اوقات حساسیت بازی های لیگ نگاه ها را متفاوت میکند.  در بازی فردا میهمان هستیم و دوست داریم دست پر از میدان خارج شویم و سعی میکنیم بازی را با اهداف از پیش تعیین شدیمان پیگیری کنیم.

فرکی در مورد محرومان و مصدومان این تیم در بازی فردا گفت: خوشبختانه در این بازی محرومنداریم ولی در عوض چند بازیکن مصدوم داریم که سعی کرده ایم با انتخاب نفرات جایگزین خلا نبود آنها را پر کنیم.

او در خصوص جو ورزشگاه یادگار امام تبریز گفت: استقبال پر تعداد هواداران آذربایجان از این بازی میتواند بر جذابیت آن بیافزاید ولی تمرکز ما بیشتر روی خود بازی هست و سکو ها نمیتواند روی عملکرد ما تاثیرگذار باشد و مطمئنا تمام تلاشمان را میکنیم تا بدون استرس بازی را جلو ببریم.

وی در خصوص حواشی اخیر که توسط دستیاران وی در فولاد به وجود امده گفت: اگر به تاریخ رجوع کنید متوجه میشوید که باشگاه فولاد و شخص بنده در هیچ مقطعی تمایلی بر ای حاشیه سازی و جو سازی رسانه ای نداشته ایم.باشگاهفولاد به اخلاق مداری معروف است و فوتبال دوستان مطمئن  باشند که برای این بازی قصد پرداخت به حواشی را نداریم.  تا به امروز خاطره های خوبی از تبریز داشته ام و امیدوارم همچنان ادامه داشته باشند.
وی همچنین اعلام نمود که مسائلی وجود دارد که بعدا به صورت خصوصی به مسئولان تراکتورسازی میگوید.