اسلایدر


تمرین امروز استقلال با غیبت ۴ بازیکن برگزار شد.

 تمرین امروز استقلال ساعت 15 در کمپ مرحوم ناصر حجازی آغاز شد.

 

* آندرانیک تیموریان و امیرحسین صادقی که فکر می‌کردند تمرین ساعت 15 و 30 دقیقه شروع می‌شود ساعت 15و 20 دقیقه به کمپ رسیدند. به دلیل تاخیر این دو در تمرین به مدت 10دقیقه دور زمین دویدند.

 

* ستار همدانی یکی از مربیان استقلال با 55 دقیقه تاخیر وارد کمپ شد.

 

* مهرداد اولادی به دلیل سرماخوردگی، مجید غلام‌نژاد، هاشم‌ بیک‌زاده به دلیل مصدومیت و ساموئل به دلیل پرداخت نشدن مطالباتش از غایبان تمرین امروز آبی‌پوشان بودند. گفتنی است هاشم بیک‌زاده به دلیل مصدومیتش صبح در کلینیک دکتر نوروزی به مداوای خود مشغول بود.

 

* کریم بوستانی یکی از مربیان استقلال به دلیل درگذشت خواهرش در اهواز به سر می‌برد و امروز از سوی هواداران استقلال پیام تسلیتی برای او در کمپ مرحوم ناصر حجازی نصب شده بود.

 

* قبل از شروع تمرین امیر قلعه‌نویی به مدت 5 دقیقه با بازیکنان به صحبت پرداخت.

 

* بازیکنان در سه گروه به تمرین آقاوسط پرداختند و سپس در دو گروه نارنجی و زرد فوتبال بازی کردند. امیر قلعه‌نویی امروز خودش به صورت مستقیم تمرین بازیکنان را زیر نظر داشت و همچنین کنار زمین با سوت‌های خود بازی را متوقف می‌کرد و تذکرات لازم را به بازیکنان می‌داد.

 

* حدود 25 هوادار در تمرین امروز حاضر بودند.

 

* کبه که در اولین بازی خود برای استقلال در دقیقه 2 با مصدومیت شدید روبرو شد امروز با لباس شخصی در محل تمرین حاضر شد او قبل از اینکه کنار زمین قرار گیرد با میرشاد ماجدی سرپرست استقلال برای دقایقی به صحبت پرداخت.

 

*احمد جمشیدیان به صورت انفرادی تمرین کرد.

 

*مشاور سابق واعظ آشتیانی امروز در محل تمرین آبی پوشان حضور داشت.

 

* مهدی رحمتی امروز به جای حضور درون دروازه به فوتبال پرداخت و به جای او حسینی گلر بود.

 

* تیم استقلال پنجشنبه ساعت 10 صبح در محل کمپ تمرین خود را برگزار می‌کند و سپس راهی قم می‌شود. این تیم روز جمعه از ساعت 15 در ورزشگاه یادگار امام میهمان صبای قم است.
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic