تبلیغات
دنیای فوتبال

اسلایدر


سرمربی فجرسپاسی معتقد است تیمش برابر استقلال خوب بازی کرده اما به آنچه استحقاقش را داشت، دست نیافته است.

 محمود یاوری پس از شکست یک بر صفر تیمش برابر استقلال گفت: «فوتبال خیلی خوبی بود و من فکر می‌کنم بازیکنان ما نه مساوی و هم‌طراز با استقلالی‌ها بودند بلکه با قدرت و پتانسیلی که دارند و غیرتی که از خود نشان دادند خیلی بهتر بازی کردند.»

 

وی افزود: «هر 2 تیم خیلی خوب بازی کردند. ما می‌دانستیم استقلال در نیمه دوم کم می‌آورد و به همین دلیل فشار زیادی روی این تیم آوردیم اما به هر حال فوتبال است و تیمی که خوب بازی کند هم زمانی بازی را واگذار خواهد کرد و این اتفاق امروز برای تیم ما افتاد. بضاعت ما همین است و باید با این شرایط کنار بیاییم.»

 

سرمربی فجرسپاسی با بیان اینکه من گفته بودم فوتبال در زمین مشخص می‌شود، گفت: «به شانس اعتقادی ندارم و معتقدم فوتبال و تیم شایسته در زمین مشخص می‌شود. بچه‌های ما امروز به آنچه که شایستگی‌اش را داشتند نرسیدند اما آنها آینده خوبی دارند. فقط امیدوارم در آینده عدالت برقرار شود.»

 

یاوری در پاسخ به این سوال که داوری این دیدار مشکلی داشت که صحبت از عدالت می‌کند، خاطرنشان کرد: «به خاطر اینکه دیر به تهران رسیدیم کنار زمین خوابم برد! اتفاق آخر بازی که به نظرم پنالتی بود کمی مشکوک به نظر می‌رسید. اگر این صحنه پنالتی نباشد داور سزاوار تقدیر است و من از او به خاطر قضاوت خوبش تقدیر می‌کنم. داوری امروز مشکلی نداشت اما در این صحنه آخر بازی معتقدم که پنالتی ما گرفته نشد. از آقای فردوسی‌پور می‌خواهم با کارشناسی خوب برنامه‌اش این صحنه را نشان دهد.»

 

وی تصریح کرد: «سرنوشت فوتبال به یک سوت بستگی دارد و با یک سوت نتیجه جابه‌جا می‌شود. در بازی امروز داور قضاوت خوبی داشت و امروز تیم ما هم بازی خوبی انجام داد و من آینده خوبی را برای فجر پیش بینی می‌کنم. در بازی هفته پیش با فولاد نیز تیم ما خوب بازی کرد اما اکنون ما با برنامه‌ریزی لیگ مشکل داریم.»

 

سرمربی فجرسپاسی گفت: «با توجه به برنامه‌ریزی لیگ حریف هفته آینده ما (گسترش فولاد تبریز) هفته گذشته بازی‌اش را انجام داده و 3 روز بیشتر از ما استراحت می‌کند. امیدوارم این مسائل و برنامه‌ریزی‌ها بهتر شود.»