تبلیغات
دنیای فوتبال

اسلایدر


سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: نه با مظلومی بلکه با هیچ کسی رقابتی ندارم.

علی دایی در خصوص آخرین وضعیت پرسپولیس، بازی با مس کرمان، حمله به مسی و انتخاب برترین‌های جهان صحبت های زیر را مطرح کرده است:

 

**پس از برد مقابل ذوب‌آهن شرایط پرسپولیس مثل اینکه بهتر شده؟

 

خدا را شکر ما با یک بازی خوب و منطقی مقابل تیم خوب و با انگیزه ذوب‌آهن موفق شدیم به 3 امتیاز بازی برسیم و به بالای جدول نزدیک‌تر شویم . به امید خدا با کمک همه بچه‌ها دوباره به صدر جدول می رسیم. من قبلا هم گفتم نتیجه آخر سر برای ما مهم است که انشاءالله همه با هم کمک می‌کنیم تا ذره‌ای از دل این هواداران که در بازی با ذوب‌آهن هم در آن سرما ما را حمایت کردند شاد شود. هواداران پر شوری داریم که به آنها افتخار می‌کنیم چون همیشه پشت تیم خودشان هستند.

 

**بازی با مس را چگونه ارزیابی می‌کنید؟

 

به نظر من بازی بسیار سخت و حساسی را در پیش داریم اما خدا را شکر خیلی خوب تمرین کردیم به نظرم این بازی برای هر دو تا تیم سخت و حساس است. در این بازی هر تیم به دنبال این است تا به هدفش برسد.

 

**ولی فکر کنم انگیزه شما بیشتر باشد؟

 

می‌خواهیم به صدر جدول برسیم هر دو تیم انگیزه‌های متفاوتی را دارند و پا به این بازی می‌گذارند. به نظرم مس کرمان نیم فصل دوم را خیلی خوب شروع کرده و توانسته تا حدود زیادی خودش را ترمیم کند مطمئن باشید مس برای فرار از انتهای جدول به دنبال این است تا در مقابل ما به نتیجه برسد.

 

** اما شما با توجه به رقابت در بالای جدول نیاز به برد دارید.

 

بله همینطور است، ما به هیچ عنوان دوست نداریم جایگاه خود را در بالای جدول از دست بدهیم، ما می‌خواهیم خیلی نزدیک‌تر به بالای جدول و رقبایمان باشیم.

 

**اما خیلی مصمم حرف می‌زنید.

 

ما می‌توانیم این بازی را ببریم فقط باید خودمان باشیم آن وقت می‌توانیم به 3 امتیاز برسیم اما واقعا بازی سخت و دشواری داریم.

 

**حتما به دنبال این هستید که طلسم عدم نتیجه‌گیری در خارج از خانه را بشکنید؟

 

من اسم این موضوع را طلسم نمی‌گذارم، فوتبال همین است ما سعی و تلاش خودمان را انجام می‌دهیم اما برخی اوقات به هدفمان نمی‌رسیم. باید هرچه سریع‌تر یک روند متعادل را داشته باشیم و هم در خانه و خارج از خانه به امتیازهای دلخواه برسیم. تمام سعی و تلاشمان این است که مس را در خارج از خانه شکست دهیم و با امتیاز کامل به بالای جدول نزدیک شویم.

 

** رقابت شما و مظلومی هم جالب می‌شود.

 

ببخشید من با هیچ‌کس رقابت ندارم من کار خودم را با سعی و تلاش زیاد انجام می‌دهم تا پرسپولیس به نتیجه دلخواه خود برسد. ما با کسی رقابت و از این تیپ‌ها نداریم چون هر کسی کار خودش را انجام می‌دهد و ما هم برای موفقیت پرسپولیس با تمام وجود تلاش می‌کنیم.

 

مصدوم و محروم دارید؟

 

حمید علی‌عسگر را به دلیل سه کارته بودن نداریم اما وضعیت بقیه بچه‌های ما خوب است حالا باید ببینیم تا جمعه خدا چه می‌خواهد.

 

**حتما می‌دانید ریبری، رونالدو و مسی از گزینه‌های بهترین‌های جهان انتخاب شدند. شما کدامیک از این بازیکنان را امسال جزو بهترین‌ها می‌دانید؟

 

به نظر من امسال رونالدو می‌تواند بهترین انتخاب باشد چون او نشان داده از تمام بازیکنان آماده‌تر بوده و یکی از عوامل صعود تیم پرتغال به جام جهانی بود. رونالدو هم در سطح باشگاهی و این اواخر در سطح ملی بسیار خوب عمل کرده و به نظرم او به عنوان بهترین بازیکن جهان انتخاب می‌شود.

 

**حتما می‌دانید به مسی هم خیلی بی‌احترامی شده است. نظر شما در این مورد چیست؟

 

کار خوبی نبوده اما دیگر نباید درباره این پرونده حرف زد چون همه‌چیز تمام شده است.

 

** شما هم گفته‌اید که مشکلاتی در این خصوص داشتید اما از شما حمایت نشده حتی یک ذره، درست است؟

 

من کار خودم را انجام می‌دهم و به این حرف‌ها کاری ندارم. وقتی که اعتقادم به آن بالاسری باشد همه اینها گذرا است. خدا همه‌چیز را می‌داند و جای حق نشسته پس بهتر است زیاد در این باره حرف نزنیم.

 

**در پایان نظر شما درباره تیم ملی چیست؟

 

من حرف‌هایم را قبلا درباره تیم ملی زده‌ام و الان فقط آرزویم موفقیت تیم ملی ایران در جام جهانی است، انشاءالله هرچه زودتر بجنبیم که عقب نمانیم، همه‌چیز مشخص است و همه هم می‌دانند باید چگونه تلاش کنیم تا به هدفمان برسیم.