تبلیغات
دنیای فوتبال

اسلایدر


سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اگر توهین کنندگان به دستیارانم پیدا و پیگیری نشود از پرسپولیس می‌روم.

 علی دایی پس از پیروزی دو بر یک مقابل ذوب آهن در نشست خبری گفت: فکر می‌کنم هر دو تیم بازی خوبی را به نمایش گذاشتند و هر دو برد می‌خواستند و هیچ تیمی دفاع نکرد. ذوب آهن خیلی خوب کار کرد و متاسفم که در این شرایط ذوب آهن قرار دارد و می‌دانم این تیم می‌تواند بالا بیاید.

 

وی افزود: نیمه دوم بد بازی را شروع کردیم و گل بچگانه خوردیم و در ادامه گل زدیم و سه امتیاز حساس را گرفتیم و دوباره در کورس قرار گرفتیم و دست بازیکنانم درد نکند خیلی تلاش کردند و از هواداران هم تشکر می‌کنم که در این هوای سرد به ورزشگاه آمده‌اند ولی در ابتدای مسابقه برخی تماشاگر نماها علیه دستیارانم توهین کردند و اگر این مسئله پیگیری نشود و نتوانم با آن برخورد کنند در تیم نمی‌مانم.

 

وی ادامه داد: متاسفم برای این تماشاگر نماها، اگر این مسئله حل نشود و مشخص نشود چه کسانی به دستیارانم توهین کردند در پرسپولیس نمی‌مانم.

 

دایی در مورد اتفاق روز گذشته مقابل ورزشگاه درفشی‌فر تاکید کرد: متاسفم برای کسانی که اسم خودشان را خبرنگار گذاشته‌اند و چرا تلفن نمی ‌زنید که بببیند چه شده و بعد می‌نویسید که به ماشین دایی حمله شده است. دو نفر در یک پژو سفید بودند که با یک پراید درگیر شدند و مقصر هم آنهایی بودن که مست بودند در پژو سفید حضور داشتند. اسم خودتان را هم خبرنگار اسلامی گذاشته‌اید؟! اما کارهایتان خلاف اسلام است و مجبور هستم که به عالم و آدم جواب پس بدهم و نیروی انتظامی باید با برهم زدگان نظم عمومی برخورد کند. کاری هم از دستم برنمی‌آید و برای خودتان در خبرگزاری ها و شبکه‌های اجتماعی مطالب را می‌نوسید که نمی‌دانم چه کنم می‌خواهید که یاد بدهید به ماشین دایی حمله کنند؟ مگر کشور قانون ندارد قانون دارد و خیلی راحت این مسایل قابل پیگیری است.

 

وی در مورد صحبت‌های مدیرعامل ذوب آهن گفت: آذری از دوستان صمیمی من است و برایش احترام خاصی قائل هستم و خودتان باید قضاوت کنید  که حق با چه کسی بوده است و بازی با تراکتورسازی 5 دقیقه وقت اضافه گرفتند اما این بازی که خیلی وقت اضافه نداشت شش دقیقه وقت گرفته شد و اگر این بازی 6 دقیقه وقت تلف شده داشته بازی با تراکتورسازی باید 15 دقیقه وقت گرفته می شد.

 

وی  در خصوص صحبت هایش با داور چهارم ادامه داد: در منطقه فنی خودم ایستادم و داور چهارم می‌گوید طبق قانون با تو برخورد می‌کنم من یکبار حق گفته‌ام و این همه هجمه درست شد و مردم همه مسایل را خیلی شفاف و روشن متوجه مسایل می‌شوند.