تبلیغات
دنیای فوتبال

اسلایدر


سپاهان می‌خواهد از هر گونه خطر احتمالی پیشگیری کند و از ترس کسر امتیاز بیانیه ای برای هوادارانش صادر کرده تا آنها را هوشیار کند.

سپاهان از جمله تیم های حاضر در بالای جدول است که تا حالا از تنبیه سنگین کمیته انضباطی و کسر امتیاز در امان مانده و می‌خواهد از هر گونه خطر احتمالی پیشگیری کند و از ترس کسر امتیاز  بیانیه ای برای هوادارانش صادر کرده تا آنها را هوشیار کند. به همین خاطر ضمن بیان نكاتی درباره رفتار هوادارانش در لفافه بابت سپاهانی‌هایی كه پیراهن استقلال را می‌پوشند هشدار داده است.

 

در بیانیه سپاهان آمده است:


«باشگاه های سپاهان و  استقلال باشگاه هایی بزرگ و با قدمت هستند و لازم است  به خاطر قدمت و بزرگی رقیب  مان  و هوادارانش ، همچون سایر دیدارهای لیگ ، یکی از بهترین میزبانی هایمان را به نمایش بگذاریم.از آنجایی که  برخی از شعارها و حرکات می تواند بنابر قانون جدید کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال کسر امتیاز را برای باشگاه سپاهان به همراه داشته باشد، لذا از هواداران فهیم مان درخواست می کنیم فرای بحث کسر امتیاز با  فرهنگ و منش بالای همیشگی شان همچون گذشته ضمن احترام به کادر داوری و بازیکنان و هواداران رقیب از سر دادن هر شعار و حرکت غیر اخلاقی پرهیز کنند. برخی از بازیکنان فعلی استقلال در فصل و فصول گذشته در تیم سپاهان بوده اند و در افتخار آفرینی های این باشگاه در سال های گذشته نقش داشته اند. به بهانه این دیدار لازم می دانیم تا تلاش‌های آنان در طول حضورشان در سپاهان را ارج نهیم و حضورشان در اصفهان را خوش آمد گوئیم.»


سپاهانی ها با این بند آخر بیانیه شان می خواهند از خسرو حیدری،هاشم بیک زاده و سید مهدی رحمتی  محافظت کنند که باید دید تدبیر آنها موثر واقع خواهد شد یا نه.